ÖNEMLİ TARİHLER

  • 15 Ağu 2019 Erken Kayıt İçin Son Tarih
  • 23 Haz 2019 Bildiri Gönderimi İçin Son Tarih

KURULTAYA KALAN SÜRE

0
GÜN
0
SAAT
0
DAKİKA
0
SANİYE

ASİSTAN BİLDİRİ YARIŞMASI


Sevgili Asistan Kardeşlerimiz,

Her yıl ulusal kongremizin en merakla beklenen, heyecanla takip edilen oturumlardan birisi, hiç şüphesiz sizlerin büyük emekler harcayarak, büyük bir heyecan ve gururla ortaya çıkardığınız çalışmalarınızın sunulduğu ASİSTAN BİLDİRİ YARIŞMASI’dır. Bu senede sunacağınız çalışmalarla hem bilimsel alanda ciddi bir katkınız olacak, hem de aynı heyecanı bir kez daha yaşamış olacağız.

Asistan Bildiri Yarışması’nın son başvuru tarihinin 23 Haziran 2019 olduğunu hatırlatır değerli çalışmalarınızla ASİSTAN BİLDİRİ YARIŞMASI’nın heyecanını bir kat daha artırmanızı bekleriz.

Başvurularınız ile ilgili her sorunda aşağıdaki adreslerden yardım ve bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Asistan Bildiri Yarışması Kurulu
Dr. Eksal KARGI eksalkargi@gmail.com
Dr. Kaan GİDEROĞLU drkaang@gmail.com
Dr. Bilsev İNCE bilsevince@yahoo.com
Dr. Kamuran Zeynep SEVİM kzeynep.sevim@gmail.com

Asistan bildiri yarışmasına ilişkin yönerge aşağıdadır.

Asistan bildiri yarışması yönetmeliği

Yarışmaya başvurmak için online bildiri sistemi üzerinden bildirinizi yükleyip ilk adımda "Asistan bildiri yarışmasına katılmak istiyor musunuz?" sorusuna EVET şeklinde yanıt verilmesi gerekmektedir.

Bildiri sisteme girildikten sonra eş zamanlı olarak "Asistan Bildiri Yarışması Başvuru Formu"nun yarışmaya katılmak isteyen asistanın çalıştığı kliniğin Anabilim Dalı Başkanı / Klinik Şefi tarafından doldurularak tprecd2019@valor.com.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Asistan bildiri yarışması başvuru formu

Asistan Bildiri Yarışması için yukarıda sıralanan işlemlerin 23 Haziran 2019 tarihine kadar tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yarışmaya başvurmak mümkün değildir.